Bezmaksas Spēles

Ieži, Papīra vai Šķēru

Spēle bērnu

Ieži, papīra vai Šķēru

Ieži, Papīra vai Šķēru Novērtējums: 7/10

Ieži, papīra vai Šķēru spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle ir versija ar datoru uz "Ieži, Papīra vai Šķēru" Par to, jums ir noklikšķiniet ar peles vienu roku, kas parādās ekrāna centrā. Jūs uzvarēt spēli, ja jūs uzvarēt trīs kārtās, un jūs zaudējat spēli, tad dators uzvar trīs kārtās.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14352 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1272 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 500 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14352 reizes
Ieži, Papīra vai Šķēru

spēlēs austrumu kultūru, spēles, mēs spēlēt ar rokām, azartspēlēm,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ieži, Papīra vai Šķēru jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Ieži, Papīra vai Šķēru. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ieži, Papīra vai Šķēru , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Ieži, Papīra vai Šķēru ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ieži, Papīra vai Šķēru, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ieži, Papīra vai Šķēru
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116570
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107925
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81166
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...