Bezmaksas Spēles

Krāsas lauvas ar krāsām

Spēle bērnu

Krāsas lauvas ar krāsām

Krāsas lauvas ar krāsām Novērtējums: 3/10

Krāsas lauvas ar krāsām spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Kopumu krāsains krāsassavvaļas dzīvnieku. Šajā izglītības spēli varat krāsu ar krāsu lauva, karalis džungļos. Izvēlēties krāsas ar otu un noklikšķiniet uz lauvu vēlaties šo signālu krāsošana,visa platība, kas ir krāsotas šo krāsu. Instrukcijas: izmantot peli, lai krāsu attēlu ar suku. Vienkārši noklikšķiniet uz krāsas un pēc tam uz lauva. Jūs varat krāsas ar visām krāsām, ko vēlaties. Vai jūs krāsas reāli, jo tie patiešām ir, un tad radošā veidā, ar visām krāsām, ko vēlaties.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 36543 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 487 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 2810 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 36543 reizes
Krāsas lauvas ar krāsām

Lauvakaralis no džungļi,dzīvnieks, kas ir virs piramīdas pārtikas ķēdē. Šajā krāsošana spēle jums ir lauva apgleznot ar visām krāsām, lai jūs varētu izteikt savu radošumu. Jūs varat izmantot savu iztēli un mēģināt ir reāls un kagala rezultāts izskatās reālā lieta. Ir liels paleti toņus izmantot. Ar otu izpaužas krāsu paleti un noklikšķiniet uz platību dzīvnieka uz pilnkrāsu. Lauvas irmīļāko dzīvnieku bērnu, filmas un dokumentālās filmas. Pārliecināts, ka jums patiks bērniem ar šo spēli, kas ļaus viņiem attīstīt savas spējas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Krāsas lauvas ar krāsām jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Krāsas lauvas ar krāsām. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Krāsas lauvas ar krāsām , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Krāsas lauvas ar krāsām ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Krāsas lauvas ar krāsām, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Krāsas lauvas ar krāsām
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116397
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107751
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81026
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...