Bezmaksas Spēles

Likt dzīvniekus pa pāriem

Spēle bērnu

Likt dzīvniekus pa pāriem

Likt dzīvniekus pa pāriem Novērtējums: 7/10

Likt dzīvniekus pa pāriem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Spēle bērniem, kur jums ir noklikšķiniet uz divām kartēm ar to pašu dzīvnieku, un ir viens otram blakus. Ja ir plaisa var arī. Nevar noklikšķināt, ja jums ir pa diagonāli. Mērķis ir, ka visas kartes ir pagājis. Kā jums iet likvidējot un atverot vairākas atstarpes starp tiem jūs varat sasniegt, ka nav kopā, bet tuvu. Ko tu nevari ticēt līnija ir ar vēstuli, ir blakus vai pa gaisu. Vienkārša un atkarību spēle bērniem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9059 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3203 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 18 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9059 reizes
Likt dzīvniekus pa pāriem

Spēle noklikšķinot kartes ar tādu pašu dzīvnieku ietvaros pāriem. Jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​ir daži, kas ir novērst jūsu uzmanību. Viņiem ir tādas pašas krāsas un citi līdzīgi. Jums jābūt ļoti ātri ar peli. Jums ir meklēt tālu zīmējumos, lai jūs varētu novērst visas kārtis, cik ātri vien iespējams. Funny dzīvnieki, kas bērniem patiks. Tas ir viegli, darbība, kas kalpo, lai pievērst uzmanību detaļām.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Likt dzīvniekus pa pāriem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Likt dzīvniekus pa pāriem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Likt dzīvniekus pa pāriem , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Likt dzīvniekus pa pāriem ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Likt dzīvniekus pa pāriem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Likt dzīvniekus pa pāriem
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116570
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107925
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81166
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...