Bezmaksas Spēles

Multiplikācijas filmu varoņi

Spēle bērnu

Multiplikācijas filmu varoņi

Multiplikācijas filmu varoņi Novērtējums: 4/10

Multiplikācijas filmu varoņi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

saskaņojot kāršu spēles ar tādiem pašiem burtiem. Noklikšķiniet uz burtu un citu ar tādu pašu raksturu, lai tos novērstu. Kartes jābūt pašu raksturu un Būt blakus viens otram. Jo vairāk pāru burtiem pirms pacelšanās uzvarēt, spēle ir padarīt to iet prom tik daudz kartes kā iespējams.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 22578 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 821 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 2392 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 22578 reizes
Multiplikācijas filmu varoņi

Noklikšķiniet uz diviem līdzīgiem flīzes ir karikatūra raksturs, lai novērstu šos šķēršļus, bet to savieno līnija var būt tikai 2 stūriem vai mazāk. Jums ir jānoņem visas flīzes ir ierobežots laiks. Tas ir tik vienkārši! norādījumus: spēlēt ar peli! Spēle līnijas padara veida, kuriem ir tādas pašas rakstzīmes animācijas filmas. Donald Duck, spongebob, Toms un Džerijs, Lightning McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Betmens, Šreks un citi kustīgi rakstzīmes vēstuļu formā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Multiplikācijas filmu varoņi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Multiplikācijas filmu varoņi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Multiplikācijas filmu varoņi , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Multiplikācijas filmu varoņi ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Multiplikācijas filmu varoņi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Multiplikācijas filmu varoņi
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116570
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107925
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81166
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...