Bezmaksas Spēles

Peld Kastē

Spēle bērnu

Peld kastē

Peld Kastē Novērtējums: 6/10

Peld kastē spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Galvenais varonis šo bezmaksas tiešsaistes spēli lec no augšas uz rampas ar viņa kastē un plastmasas maisiņā, ko viņš izmanto kā izpletni. Jums ir mēģināt iegūt cik vien iespējams, un tad jums būs nopelnīt punktu skaits un naudu, lai pirktu uzlabojumus, piemēram, ķiveres, jaunas izpletņi un papildu elementiem, kas palīdzēs jums tālāk ar saviem lēcieniem. Jūs varat arī nosūtīt savu rezultātu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8910 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2439 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 140 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8910 reizes
Peld Kastē

Spēle, kas peld uz kastes. Lekt no koka platformas, zēns ir lēkt, cik vien viņš kannas, un zeme ar plastmasas maisiņu, kā izpletni. Kad mēs esam maz, kaut kas bija noderīgs, lai spēlētu, ja mēs mūsu prātus uz to.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Peld Kastē jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Peld Kastē. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Peld Kastē , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Peld Kastē ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Peld Kastē, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Peld Kastē
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116570
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107925
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81166
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...