Bezmaksas Spēles

Sarkans un Zils Sēnes

Spēle bērnu

Sarkans un zils sēnes

Sarkans un Zils Sēnes Novērtējums: 5/10

Sarkans un zils sēnes spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā funny un atkarību spēle, jūs varat redzēt maz sarkans izjādes kapuce augšējā daļā no ekrāna, un apakšējā daļā ekrāns, kas maz sarkans izjādes kapuce ar zilu kapuci. Maz sarkans izjādes kapuce ir nozvejas zils sēnes un zilo kapuci viens ir noķert sarkanu sēnes. Ja viena no spēlētāja lomu sēnes vienas krāsas, jūs zaudējat dzīvi. Jūs izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos. Maz sarkans izjādes kapuce ir viens no slavenākajiem klasiskās pasakas.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 16165 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1174 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1006 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 16165 reizes
Sarkans un Zils Sēnes

klasiskās pasakas, nozvejas sēnes, izjādes kapuce,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Sarkans un Zils Sēnes jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Sarkans un Zils Sēnes. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Sarkans un Zils Sēnes , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Sarkans un Zils Sēnes ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Sarkans un Zils Sēnes, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Sarkans un Zils Sēnes
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116397
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107751
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81026
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...