Bezmaksas Spēles

Smaidiņi ir lekt

Spēle bērnu

Smaidiņi ir lekt

Smaidiņi ir lekt Novērtējums: 3/10

Smaidiņi ir lekt spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vienkārša spēle bērniem (un ne tik jauniem), kurā jums ir jāatrod punktu krāsu, kas jūs ieteiktu. Ekrānā Emocijas lekt un iekļaujot punktu tās pašas krāsas, kas joprojām slēpj parādās. Jums ir jāatrod stacionāro punktu uz katra ekrāna, lai pārietu uz nākamo. Tas ir vienkārši un jautri darbība, kas prasa, lai jūs pievērst uzmanību katram detail, lai atrastu punktu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6097 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3539 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 14 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6097 reizes
Smaidiņi ir lekt

Pasaule pilna ar krāsainiem Emocijas lekt. Tie norāda uz krāsu, kas joprojām ir slēpta. Jums ir jāskatās pa ekrānu, lai atrastu, ka jēgas, kas nebrauc. Tas ir viegli, ļoti ieteicams aktivitātes bērniem. Bet tas ir tā grūti ir tas, kas padara to tik jautri. Atrast to, kas slēpjas lapā. Atrodiet joprojām punktu starp smaidiņus lekt visā ekrāna krāsu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Smaidiņi ir lekt jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Smaidiņi ir lekt. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Smaidiņi ir lekt , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Smaidiņi ir lekt ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Smaidiņi ir lekt, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Smaidiņi ir lekt
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116397
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107751
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81026
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...