Bezmaksas Spēles

veidā, lai peles

Spēle bērnu

Veidā, lai peles

Veidā, lai peles Novērtējums: 4/10

Veidā, lai peles spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. Klasisks apģērbs, lai mīļākie rakstzīmes no visu laiku bērniem.Ļoti vienkārša spēle bērniem sagatavoja māju.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 81275 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 160 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 5294 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 81275 reizes
veidā, lai peles

Flash spēles saģērbt divas slavenākajiem peles visu pasaules pelēm. Apvienot drēbes un krāsas, drēbes un ko viņi valkā. Got pāris pelēm un jūs izvēlēties kostīmu no diviem. Viņas kleitu un t-kreklu par viņu. Kurpes gan. Sejā var izvēlēties acis un lūpas. Izvēlieties apavus abām kājām. Visbeidzot beidzas vidi, kas atrast sīkumus, piemēram, puķes un tauriņi. Jums var likt dažus krāsains baloni debesīs.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc veidā, lai peles jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc veidā, lai peles. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle veidā, lai peles , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle veidā, lai peles ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc veidā, lai peles, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

veidā, lai peles
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Padarīt vārdus ar burtiem SPĒLĒT ►

Padarīt vārdus ar burtiem

5
5 no 10 - 16146 balsis
Spēlēta
116699
reizes

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jū ...

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
108056
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

Krāsošana SPĒLĒT ►

Krāsošana

5
5 no 10 - 9352 balsis
Spēlēta
53947
reizes

trusis painting spēle. norādījumus: noklikšķiniet un velciet jūsu ota izvēlēties krāsu un krāsu attēlu.