Bezmaksas Spēles

piederumi lellēm Bratz

Spēle Bratz

piederumi lellēm Bratz

Piederumi lellēm Bratz Novērtējums: 5/10

piederumi lellēm Bratz spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Izmantojot peli, jums ir kleita lelle jums ir kā paraugs pa labi no ekrāna, velciet parūka un zābaki, lai atbilstu krāsas. Vispirms noklikšķiniet matus un zābaki, pārvietojot peli, jūs valkā to lelle ķermeni. Tā ir vienkārša darbība, kas uzreiz redzēt rezultātu, kā ir. Parūkas ir trīs krāsas zaļā, sarkanā un purpura un zābaki ar tādu pašu krāsu. Jums ir, lai krāsu kombinācijas, lai gan jūs varat jaukt krāsas vai nodot pats zābaki un parūka.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 16056 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1235 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 508 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 16056 reizes
piederumi lellēm Bratz

Spēle Bratz lellēm. Mattel lelles, ko sauc Dana, Saša un mēness. Šajā modes spēli jums ir kleita lelle zābaki un parūka. Jums ir trīs krāsas parūkas, no kuriem izvēlēties sarkanā, zaļā vai purpura krāsā. Ir augstpapēžu zābaki, kas tiem pašiem trim krāsām. Jūs varat likt leļļu drēbes darīt to pašu krāsu vai dažādu krāsu kombinācijas. Spēlē, lai uzzinātu, koordinēt krāsas modē. Ar ierobežotas iespējas spēlēt, bet jautri fashionistas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc piederumi lellēm Bratz jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc piederumi lellēm Bratz. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle piederumi lellēm Bratz , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle piederumi lellēm Bratz ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc piederumi lellēm Bratz, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

piederumi lellēm Bratz
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157557
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44951
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38970
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...