Bezmaksas Spēles

Zīdaiņi piedzīvojumu

Spēle Bratz

Zīdaiņi piedzīvojumu

Zīdaiņi piedzīvojumu Novērtējums: 6/10

Zīdaiņi piedzīvojumu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Spēle atnest rotaļlietas un draugus pasaulē Bratz lellēm. Izvēlieties vienu no bērniem, lai sāktu. Izmanto bultu taustiņus, lai pārvietotu savu raksturu, un iet uz augšu un uz leju, liftu un eskalatoru. Izvairīties šķelto rotaļlietas. Tikties ar kauslis, maksās jums zaudēt draugu vai pudeli! Neļaujiet viņam nozvejas jums!.Pudele saglabās jums spēlē, jūs varat zaudēt vienu, ja jūs solis uz šķelto rotaļlietas. Atrast jaunu rotaļlietu (zilā krāsā) nopelnīt punktus. Tie arī aizsargā jūs kauslis un šķelto rotaļlietas (sarkans). Atrast visus savus draugus un kucēnu, pārāk, un meklēt izeju.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 27265 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 640 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 2750 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 27265 reizes
Zīdaiņi piedzīvojumu

Spēle Bratz bērni. Spēlēt raksturs ar Bratz babyz. Platformas piedzīvojumu spēle, kurā jums ir, lai uzzinātu par ceļojumu. Jums ir jāiet pacelt savus draugus un atrast jaunas rotaļlietas, manevrējot sadalīti un bēg ienaidnieku. Ja jums atrast jaunas rotaļlietas nopelnīt punktus. Ja ienaidnieks nozvejas jums, vai, ja jūs sazināties ar šķelto rotaļlieta zaudēt punktus. Nopelnīt papildus punktus, lai jūsu draugiem, bet skatoties caur dažādiem ekrāniem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zīdaiņi piedzīvojumu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc Zīdaiņi piedzīvojumu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zīdaiņi piedzīvojumu , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle Zīdaiņi piedzīvojumu ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zīdaiņi piedzīvojumu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zīdaiņi piedzīvojumu
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157557
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44951
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38970
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...