Bezmaksas Spēles

Bratz: Safari Saģērbt

Spēle Bratz

Bratz: Safari Saģērbt

Bratz: Safari Saģērbt Novērtējums: 6/10

Bratz: Safari Saģērbt spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir saģērbt savu draugu, jo tas atstās safari braukt. Lai to izdarītu, izvēlieties apģērbu ar kreiso peles pogu un lai tā ar peles kustību, silueta no rokas. Put jūsu drēbes skaitli meitene kleita viņai.Mērķis ir, lai modelētu drēbes, kas ir piemērots, lai dotos uz safari. Uz safari, ņemot bildes dzīvnieku, ainavas, pastaigu caur dabu, tiek uzstādīta uz visu apvidus transportlīdzekļu un līdzīgiem āra aktivitātēm. Jums ir padarīt mūsu modelis būs pienācīgi sagatavots, un ir moderns uzvalks.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7487 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2788 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 64 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7487 reizes
Bratz: Safari Saģērbt

Lai veiktu safari uzvalku mums ir jāsāk ar cepuri vai vāciņu, jums ir jāizvēlas cepuri, lai pasargātu no saules, jo Āfrikā saule ir ļoti bīstami. Izvēlieties plaša malām cepure. Dāmas par odiem, kas nav sasnieguši savu ādu, vienmēr valkāt garas piedurknes uz safari. Jaka, ka aukstā naktī. Bikses var būt garš vai īss. Garās bikses ar daudzām kabatām, ir ļoti noderīgi, lai iet uz dabu, ar kuru jūs varat uzglabāt lietas, ko jūs sastopaties. Zābaki, lai aizsargātu jūsu kājas un pēdas no saskares ar bīstamām iekārtām.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Bratz: Safari Saģērbt jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc Bratz: Safari Saģērbt. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Bratz: Safari Saģērbt , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle Bratz: Safari Saģērbt ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Bratz: Safari Saģērbt, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Bratz: Safari Saģērbt
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157445
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44826
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38857
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...