Bezmaksas Spēles

Pastaigas lietū

Spēle Bratz

Pastaigas lietū

Pastaigas lietū Novērtējums: 4/10

Pastaigas lietū spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Oriģināls modes spēle, kurā jums ir, lai saģērbt šo meiteni, lai dotos pastaigā pa parku lietū. Raindrops kuriem grūti, bet tas ir labi sagatavots. Jums ir izvēlēties perfektu apģērbs pastaigāties ārā lietainā dienā. Jums ir jāizvēlas lietussargu par viņas un labas zābaki, lai saglabātu to sausu. Tad Jums ir krekli, bikses, džemperi un visi elementi, kas fashionably dressed. Likt drēbes, velciet un nometiet to. Neaizmirstiet lietussargu un lietusmētelis, lai saglabātu sausas.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7964 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2607 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 96 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7964 reizes
Pastaigas lietū

Tas ir ielejot. Tie meitene vēlas, lai jūs, lai palīdzētu viņai izvēlēties perfektu drēbes dienā, piemēram, ka. Izvēlēties savu lietusmētelis, lietussargu un zābakus, izmantojot peli. Lietainā dienā, var būtlaba diena, lai dotos pastaigā pa parku. Daba ir arī daudz skaistuma dienā mākoņi un ūdens krīt no debesīm. Vietas ir vairāk mierīgs un daba ir darbā. Ir modelis, lai pastaigā pa ielu ar vētras, tāpēc jums ir izvēlēties pareizo apģērbu par viņas staigāt bez kļūst slapjš. Ir krāsains lietussargu un visas drēbes, jums ir nepieciešams. Ir īpašas ūdens kurpes. Bikses, krekli, un citas lietas, lai iegūtu ziemas garderobi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pastaigas lietū jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc Pastaigas lietū. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pastaigas lietū , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle Pastaigas lietū ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pastaigas lietū, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pastaigas lietū
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157557
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44951
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38970
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...