Bezmaksas Spēles

Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus

Spēle Bratz

Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus

Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus Novērtējums: 5/10

Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Lai gan Bratz lelles vienmēr tērpušies mūsdienu drēbes, šajā spēlē jūs varat saģērbt šo Bratz ar dažādiem tērpiem no seniem laikiem. Tie ir noteikti dažādi modes pēdējos kleitas. Daži no šiem tradicionālajiem kleitas ir iedvesmojusi modes Viktorijas laikmetā. Pasaulē anime un manga sauc Lolita lelles tērpušies šajā stilā. Kleita šo lelli, velciet katru posteni uz lelle ķermeni. Ir arī somas, apavi, parūkas un cepures, kas var apvienot, kā vēlaties. Ceļot atpakaļ laikā ar šo funny drēbes seniem laikiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9927 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2045 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 236 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9927 reizes
Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus

Kopas mēs redzam šajā spēlē ir aizgūts no tērpu valkāja pagātnē, jo Viktorijas laikmetā. Bratz raksturo kleita ar jaunākajām modes, bet šajā gadījumā mēs varam redzēt periodā apģērbu. Šādas apģērbi un kleitas ir liels šarmu, un lelle ir apdarinātas ar lielu eleganci. Kleitas ir garš lidojums un daudzi rotājumi un detaļas, pat ir nedaudz pārslogoti, kas ir iezīme vecās modes.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Bratz Valkā Tradicionālos Tērpus
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157301
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44645
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38706
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...