Bezmaksas Spēles

Izlīdziniet Dārgakmeņiem

Spēle Bratz

Izlīdziniet Dārgakmeņiem

Izlīdziniet Dārgakmeņiem Novērtējums: 6/10

Izlīdziniet Dārgakmeņiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Pieskaņo dārgakmeņiem šajā spēlē par punktiem. Noklikšķiniet divas dārgakmeņiem, kas ir tuvu, lai apmainītos vietā. Ja trīs vai vairāk vienādas ir kopā rindā vai kolonnā, viņi pazūd un jūs nopelnīt punktus. Ar vairākiem identiskiem posteņiem ir līnija, jo vairāk punktus jūs saņemsiet savu pazušanu.Piramīda ir pulkstenis, kas atskaņošanas laiks.Spēle beidzas, kad visi dārgakmeņiem izzūd. Nokļūt līdz četriem Bratz lelles sejas, lai uzvarētu spēli. Pēc Bratz mīlestība rotaslietas, lai padarītu līnijas dimantu dažādos izmēros, lai uzvarētu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 25854 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 690 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1586 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 25854 reizes
Izlīdziniet Dārgakmeņiem

Bejeweled, kurā jums ir jādara rindas identisku elementu, piemēram, dimantiem. Ir rotaslietas un dārgakmeņiem dažādos izmēros. Jums ir, lai rindā trīs dimanti līdzīgi, var būt vairāk nekā trīs un lielākiem vairāk punktus Tu iegūsti izzust. Spēle mērķis ir veikt tik daudz rindu, cik iespējams, ar laiku jums ir dota. Tā ir spēle izlūkošanas un spēju ātri atrastu iespējas, kas jums ir uz ekrāna starp visiem elementiem. Ja jums patīk rotaslietas, dimanti un dārgakmeņiem šī ir spēle, ka jums patiks.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Izlīdziniet Dārgakmeņiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bratz flash spēli sauc Izlīdziniet Dārgakmeņiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Izlīdziniet Dārgakmeņiem , un tas ir saistīts ar Bratz. Mūsu jaunā spēle Izlīdziniet Dārgakmeņiem ir viens no labākajiem spēles Bratz jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Izlīdziniet Dārgakmeņiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Izlīdziniet Dārgakmeņiem
ATPAKAĻ

Bratz visvairāk spēlēja spēles

Skūpsts ir Gulamistaba SPĒLĒT ►

Skūpsts ir Gulamistaba

6
6 no 10 - 13134 balsis
Spēlēta
157557
reizes

Šajā spēlē, Bratz lelle ir aicināti viņas draugs, un viņa gatavojas sagatavot savā guļamistabā. Mēģiniet, ka jūsu labākais draugs neredz, jo ir pienācis jūsu mājās. Par to, noklikšķinot uz vienu locekli no pāris Bratz lelle un viņas draugu ir kissing.

Bratz veikt vairāk nekā SPĒLĒT ►

Bratz veikt vairāk nekā

4
4 no 10 - 3548 balsis
Spēlēta
44951
reizes

Izvēlēties Bratz stilu jūs vēlaties, lai dotu. Pirmkārt, jums ir veikt šampūnu, mazgā un žāvē matus. Noklikšķiniet uz cilnēm, lai dotu savu Bratz super iespaidīgu stilu. Izvēlies savu frizūru, krāsas un svītrām. Vai jūsu aplauzums un nagus? tad pievieno dažus piederumus, lai organismā apdares skar. Ja jums patīk, un domāju, ka jums ir ideāls, noklikšķiniet uz finiša pogu, lai ...

Stilists modeļiem SPĒLĒT ►

Stilists modeļiem

5
5 no 10 - 4006 balsis
Spēlēta
38970
reizes

Tu esi projektētājs Bratz lellēm. Meklēšanu, samaisa un saskaņot jaunāko tautas modes un stilu viņiem. Izveido savu Bratz žurnālu! Izvēlieties Bratz lelle spēlēt un izvēlēties viņas bikses, sporta krekli, visas jaunākās modes. Kad esat beidzis mērci savu iecienītāko apģērbu, rada vāku savu žurnālu, noklikšķiniet uz «GO», un redzēt rezultātu. Pārliecinā ...