Bezmaksas Spēles

pirātu sfēras

Spēle bumbiņas

Pirātu sfēras

Pirātu sfēras Novērtējums: 6/10

Pirātu sfēras spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā tiešsaistes spēlē ar pirātu-tēmu spēli darīt krāsainas bumbiņas saduras. Kad divi vienādas bumbiņas saduras, pazūd un dod jums punktus. Ja jūs aprēķināt savu spēlēt labi, jums atbrīvoties no vairākās jomās vienlaicīgi. Ja tas aizņem maz laika, iegūt vairāk punktus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 4917 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3663 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 6 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 4917 reizes
pirātu sfēras

Mest krāsainās bumbiņas jānospiež un velciet. Mest bumbu grūtāk, velciet pogu tālāk un liela bultiņa norāda virzienu jums parādās. Ir bumbas, kas ir specefekti, piemēram, sūkņi, tie izmantotu jomas, kas ir apkārt.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc pirātu sfēras jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bumbiņas flash spēli sauc pirātu sfēras. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle pirātu sfēras , un tas ir saistīts ar Bumbiņas. Mūsu jaunā spēle pirātu sfēras ir viens no labākajiem spēles Bumbiņas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc pirātu sfēras, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

pirātu sfēras
ATPAKAĻ

Bumbiņas visvairāk spēlēja spēles

5 bumbiņas ir līnija SPĒLĒT ►

5 bumbiņas ir līnija

6
6 no 10 - 25112 balsis
Spēlēta
500500
reizes

Šajā spēle ir bumbas no dažādu krāsu un jums ir pārvietot bumbas tā, ka 5 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīti taisni, tā, lai bumbiņas tiks iznīcināti. Līnijas var horizontāli, vertikāli vai diagonāli. Pēc katra pārvietot, jaunas bumbiņas tiks izveidots. jūs zaudēsiet spēli, ja visa kuģa ir piepildīta ar bumbiņas.

Tetris krāsu bumbiņas SPĒLĒT ►

Tetris krāsu bumbiņas

4
4 no 10 - 23330 balsis
Spēlēta
311230
reizes

Šī spēle ir kā tetris, bet ar bumbas no krāsu. Katru reizi, 3 bumbiņas parādīsies, un varat pagriezt bumbiņas vai pārvietotu pirms pilināmā tos grupu, pāļu tos. Kad 4 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīts, ka bumbiņas tiks iznīcināti. Kad bumbiņas kļūst nestabili, viņi roll nosaka, padarot stāvokļos, bumbiņas grūti prognozēt un spēli ir daudz ...

dvīņu bumbiņas SPĒLĒT ►

Dvīņu bumbiņas

6
6 no 10 - 4600 balsis
Spēlēta
49042
reizes

Mērķis šī spēle ir iznīcināt visus bumbiņas savienojot tos ar pāros, izmantojot līniju. Pāri bumbiņas ir jābūt vienādā krāsā, un līnija, nedrīkst saliekt vairāk kā divas reizes. Tas nav grūti atrast pāriem, bet pēc būtības ir spēle ir atrast tos, cik drīz vien iespējams, tas ir viss, par ātrumu.