Bezmaksas Spēles

Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu

Spēle bumbiņas

Saskaņot bumbiņas ar tādu pašu krāsu

Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu Novērtējums: 1/10

Saskaņot bumbiņas ar tādu pašu krāsu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir ļoti vienkārša spēle. Jums ir nozvejas tikai bumbas, kas ir tādā pašā krāsā kā jums. Arī jūs nevarat ļaut jebkuru bumbas, kas ir tādā pašā krāsā kā jums klīst pie ekrāna. Esiet gatavi krāsu maiņu ik pēc pāris sekundēm.Fonā rādītājs stāsta jums iepriekš, kādas krāsas jūs gatavojas mainīt to. Lai saglabātu acu par to! Pēc tam, kad esat pabeidzis jūs varat iesniegt savu rezultātu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6215 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3547 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 1.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6215 reizes
Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu

Šīs bezmaksas tiešsaistes spēles mērķis ir savākt bumbas, kas ir tādā pašā krāsā kā jums. Jūsu bumbu krāsa mainās ik pēc dažām sekundēm. Dažādas krāsas ir dažādi trūkumi: Zils kļūst lodveida neredzams, zaļo izraisa to augt, dzeltenā izraisa to pārvietoties lēnām, un sarkanā izraisa citas bumbiņas, lai pārvietotos ātrāk. Triju otrā pārejas perioda fona norāda nākamo krāsu, tādēļ, ja ir bumba ar šo krāsu, kas gatavojas atstāt ekrānu, novietojiet savu bumbu pie tā, lai savāktu to. Ja jūs savākt savādāk krāsas bumbu vai atļaut, piemēram, krāsas bumbu atstāt ekrānu, tas tiks skaitīts kā viena kļūda. Ja jūs veicat desmit kļūdas, jūs zaudējat.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bumbiņas flash spēli sauc Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu , un tas ir saistīts ar Bumbiņas. Mūsu jaunā spēle Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu ir viens no labākajiem spēles Bumbiņas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Saskaņot Bumbiņas ar Tādu Pašu Krāsu
ATPAKAĻ

Bumbiņas visvairāk spēlēja spēles

5 bumbiņas ir līnija SPĒLĒT ►

5 bumbiņas ir līnija

6
6 no 10 - 25112 balsis
Spēlēta
500500
reizes

Šajā spēle ir bumbas no dažādu krāsu un jums ir pārvietot bumbas tā, ka 5 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīti taisni, tā, lai bumbiņas tiks iznīcināti. Līnijas var horizontāli, vertikāli vai diagonāli. Pēc katra pārvietot, jaunas bumbiņas tiks izveidots. jūs zaudēsiet spēli, ja visa kuģa ir piepildīta ar bumbiņas.

Tetris krāsu bumbiņas SPĒLĒT ►

Tetris krāsu bumbiņas

4
4 no 10 - 23330 balsis
Spēlēta
311230
reizes

Šī spēle ir kā tetris, bet ar bumbas no krāsu. Katru reizi, 3 bumbiņas parādīsies, un varat pagriezt bumbiņas vai pārvietotu pirms pilināmā tos grupu, pāļu tos. Kad 4 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīts, ka bumbiņas tiks iznīcināti. Kad bumbiņas kļūst nestabili, viņi roll nosaka, padarot stāvokļos, bumbiņas grūti prognozēt un spēli ir daudz ...

dvīņu bumbiņas SPĒLĒT ►

Dvīņu bumbiņas

6
6 no 10 - 4600 balsis
Spēlēta
49042
reizes

Mērķis šī spēle ir iznīcināt visus bumbiņas savienojot tos ar pāros, izmantojot līniju. Pāri bumbiņas ir jābūt vienādā krāsā, un līnija, nedrīkst saliekt vairāk kā divas reizes. Tas nav grūti atrast pāriem, bet pēc būtības ir spēle ir atrast tos, cik drīz vien iespējams, tas ir viss, par ātrumu.