Bezmaksas Spēles

3D Trušu Lekt

Spēle dzīvnieki

3d trušu lekt

3D Trušu Lekt Novērtējums: 6/10

3d trušu lekt spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes 3D spēles jums vienkārši ir nokļūt uz izraudzīto mērķa vietas katrā līmenī. Tu spēlē ar rozā trušu rozā pasaulē. Jums būs tiesības šķērsot daudz šķēršļus un izvairīties no nokrist no platformām. Izmantojiet bultiņas, lai vadītu zaķi un starpdevējs lai pārlēktu. Ja jūs nospiediet to divreiz, jūs lēkt divreiz, tāpēc pārliecinieties, ka jūs to augšā lēkt. Tāpat, ja jūs nodot jūsu self pret sienu, jums būs iespēja uzkāpt to ar šo taustiņu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6820 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3164 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 30 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6820 reizes
3D Trušu Lekt

3D datorgrafika ir attēli, kas izmanto trīsdimensiju attēlojumu ģeometrisko datiem, kas glabājas datorā, lai varētu veikt aprēķinus un padarot 2D attēlus nolūkiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc 3D Trušu Lekt jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc 3D Trušu Lekt. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle 3D Trušu Lekt , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle 3D Trušu Lekt ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc 3D Trušu Lekt, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

3D Trušu Lekt
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!