Bezmaksas Spēles

Charlie ir pīle

Spēle dzīvnieki

Charlie ir pīle

Charlie ir pīle Novērtējums: 6/10

Charlie ir pīle spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās un uzbrukums jums, piemēram, vardes un bites. Mēģiniet pārējie dzīvnieki nepieskarieties un saņemt uz ekrāna apakšā. Savākt visas balvas, jūs varat katrā līmenī. Mario stila platformas spēle par cute pīle nosaukts Charlie.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 204102 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 42 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 25350 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 204102 reizes
Charlie ir pīle

Uzstādīt pīlei ir ceļot visus līmeņus. Ar bultu taustiņiem pīle ved caur mežu ainavu no ekrāna uz ekrānu. Pārējie dzīvnieki ir ienaidnieki un mēģināt nogalināt mūsu varonis. Vienkārši touch var jūs nogalināt. Jūs varat lēkt uz dzīvniekiem pabeigt tos, un jūs varat arī lēkt augstāk. Ir dimantiem un zelta monētas, ka jūs varat veikt, lai iegūtu papildus punktus katrā spēlē. Katrs līmenis ir nedaudz sarežģītāk.Ļoti jautri un atkarību spēle. Iet garu ceļu ar mūsu draugu pīles un savāc visu zelta, cik vien iespējams. Run un lēkt pa līmeņiem, savākt jauda ups, un mēģināt izdzīvot. Instrukcijas: mēģināt nokļūt līdz beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti un lekšanu virsū ienaidnieku, lai nogalinātu viņus.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Charlie ir pīle jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Charlie ir pīle. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Charlie ir pīle , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Charlie ir pīle ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Charlie ir pīle, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Charlie ir pīle
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136439
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80389
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!

Piena SPĒLĒT ►

Piena

6
6 no 10 - 3834 balsis
Spēlēta
59654
reizes

Piena govju pirms viņiem ir pārāk pilns un eksplodēt!