Bezmaksas Spēles

Chi-Chi zivju

Spēle dzīvnieki

Chi-chi zivju

Chi-Chi zivju Novērtējums: 5/10

Chi-chi zivju spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Visā pasaulē, katrā okeāna, jūras dzīve ir apdraudēta sakarā ar piesārņojumu, ko cilvēkam. Chi-Chi ir ļoti īpaša zivis, kā viņš ir dzimis ar unikālu dāvanu, ļaujot tīru koraļļu rifi. Instrukcija: izmantot peli, lai spēlēt. Savākt zils sirdis palielināt savu burbulis lodes un 9 sarkanās sirdis, lai uzvarētu spēlē.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 19102 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 919 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1850 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 19102 reizes
Chi-Chi zivju

Chi-Chi, zivis, jūras, dāvanu, koraļļu rifi,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Chi-Chi zivju jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Chi-Chi zivju. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Chi-Chi zivju , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Chi-Chi zivju ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Chi-Chi zivju, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Chi-Chi zivju
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!