Bezmaksas Spēles

Dzīvnieki ar Baloni

Spēle dzīvnieki

Dzīvnieki ar baloni

Dzīvnieki ar Baloni Novērtējums: 6/10

Dzīvnieki ar baloni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jūsu mērķis ir pop ienaidnieka baloniem pirms jūsu baloni ir popped. Uz pop ienaidnieka baloni, Jums ir jābūt virs tās. Rakstzīmes, kas ir redzams spēle ir govs, suns un aitas. Viens no šiem burtiem būs jums, kas būs jūsu ienaidnieks un pēdējais raksturs būs atkarīgs. Jums ir jāizvēlas, kam jābūt katra vienu, noklikšķinot uz dzīvniekiem ar peli. Jūs varat izmantot bultiņu taustiņus, lai izspiest, telpas bar atvašu un numurs 8 nopirkt balonus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11167 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1514 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 426 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11167 reizes
Dzīvnieki ar Baloni

dzīvnieki, baloni, pop,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieki ar Baloni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dzīvnieki ar Baloni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieki ar Baloni , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieki ar Baloni ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieki ar Baloni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieki ar Baloni
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!