Bezmaksas Spēles

Kāds Dzīvnieks Es Esmu?

Spēle dzīvnieki

Kāds dzīvnieks es esmu?

Kāds Dzīvnieks Es Esmu? Novērtējums: 7/10

Kāds dzīvnieks es esmu? spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle parāda daudz bildes no dzīvniekiem savvaļā, bet ir robeža, un pakāpeniski tiek atklātu. Vai varat uzminēt dzīvnieku redzamo attēlu pirms laika beigām? Pamēģini!Dzīvnieku attēlā uz kvadrāts ar krāsu, šīs gleznas ir spiesti pamazām rāda vairāk un vairāk dzīvnieku daļas. Kad jūs domājat, ka jums ir noteiktas dzīvnieku ievadiet nosaukumu un noklikšķiniet uz Nosūtīt, lai apturētu laiku. Ja jums ir pareizi, jūs nopelnīt punktus. Tev ir ierobežots laiks, lai atrisinātu katru no attēliem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15892 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1188 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 756 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15892 reizes
Kāds Dzīvnieks Es Esmu?

Dzīvnieki ir paslēptas aiz krāsainu kvadrātu, un jums ir skaitlis, kura dzīvnieks ir viens katrā fotogrāfijā. Tā ir spēle, pret pulksteni, laiks iet ātri, un jums ir jāsaka, ko dzīvnieks ir tā, kas ir paslēptas katram attēlam. Bieži dzīvnieki, savvaļas dzīvnieki un mājdzīvnieki. Jums ir rakstīt vārdu dzīvnieka angļu valodā, un noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, lai jūs zināt, ja Jums ir taisnība, vai jums ir nepareizi. Ja jums patīk dzīvnieki, un zina, kā sugas sauc šī ir jūsu spēli.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Kāds Dzīvnieks Es Esmu? jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Kāds Dzīvnieks Es Esmu?. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Kāds Dzīvnieks Es Esmu? , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Kāds Dzīvnieks Es Esmu? ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Kāds Dzīvnieks Es Esmu?, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Kāds Dzīvnieks Es Esmu?
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!