Bezmaksas Spēles

Dzīvnieki Zanzibar

Spēle dzīvnieki

Dzīvnieki zanzibar

Dzīvnieki Zanzibar Novērtējums: 3/10

Dzīvnieki zanzibar spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas, vienkāršs un jautru tiešsaistes spēle par dzīvniekiem Zanzibar ir trīs spēļu veidiem, pa vienam katram dzīvniekam. Izmanto peli, lai spēlētu. Jums ir, lai izvairītos no šķēršļiem un vāc punktus, pārvietojot peli pa spēles laukumu.Spēle piemērota bērniem un visiem spēlētājiem veidu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 23852 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 757 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 2020 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 23852 reizes
Dzīvnieki Zanzibar

Zanzibar nozīmē "krastiem melnās" un ir daļa no Tanzānijas. Ir daudz savvaļas dzīvniekiem tur, tāpat kā šajā spēlē dzīvniekiem, un ir arī medības daudz. Medības ir kaut kas jums ir, lai izvairītos no šajā spēlē.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieki Zanzibar jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dzīvnieki Zanzibar. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieki Zanzibar , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieki Zanzibar ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieki Zanzibar, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieki Zanzibar
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!