Bezmaksas Spēles

Identificēt Dzīvnieki

Spēle dzīvnieki

Identificēt dzīvnieki

Identificēt Dzīvnieki Novērtējums: 6/10

Identificēt dzīvnieki spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle rāda daudz dzīvnieku attēliem. Vai varat uzminēt dzīvnieku redzamo attēlu pirms laika beigām? Pamēģini!Attēls ir klāta ar krāsainiem kastes, un jums ir, lai nosaukumu dzīvnieku slāņa. Tev ir ierobežots laiks, lai uzminēt, kas dzīvniekam tas ir. Kā jūs zināt, jums ir likt vārdu. Jums ir rakstīt vārdu dzīvnieka angļu un noklikšķiniet uz nosūtīt jums zināt, vai jums ir taisnība, vai jums ir nepareizi. Jums ir noteikt visus dzīvniekus, kas iespējami īsākā laikā, lai nopelnītu punktus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 29285 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 611 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1932 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 29285 reizes
Identificēt Dzīvnieki

Šī spēle ir daudz bildes no dažādiem dzīvniekiem. Vai jūs varētu uzminēt dzīvnieka attēlu pirms laika beigām? Vienkārši pamēģiniet! Identifikācijas medījamie dzīvnieki. Par dzīvnieku fotogrāfijas sedz dažas bildes, un jums ir uzminēt slēpjas zem galdiem.Jo ātrāk, jo labāk uzminēt labi, laiks darbojas, kamēr jūs play. Tev ir ierobežots laiks, lai atrisinātu katru attēlu. Jo ātrāk jūs atrisināt vairāk punktus jūs nopelnīt. Dzīvnieki bieži ar plaši pazīstamo nosaukumu, nav pateikt konkrētas sugas un zinātnisko nosaukumu, kas pazīstama tikai kā dzīvnieku. Nosaukumi ir viņus angļu valodā. Noteikt dzīvnieku sugas, kas slēpjas katrā vienā no dabas fotogrāfijas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Identificēt Dzīvnieki jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Identificēt Dzīvnieki. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Identificēt Dzīvnieki , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Identificēt Dzīvnieki ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Identificēt Dzīvnieki, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Identificēt Dzīvnieki
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136697
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!