Bezmaksas Spēles

Dzīvnieku Zanzibar

Spēle dzīvnieki

Dzīvnieku zanzibar

Dzīvnieku Zanzibar Novērtējums: 5/10

Dzīvnieku zanzibar spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vienkārša un smieklīgs spēle par dzīvniekiem Zanzibar. Ir trīs spēļu veidi, viens attiecībā uz katru dzīvnieku. Izmanto peli, lai spēlēt. Jums ir izvairīties no šķēršļiem un veikt punktus. Šī spēle ir piemērota bērniem un visu dalībnieku veidu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 22607 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 752 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 890 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 22607 reizes
Dzīvnieku Zanzibar

dzīvnieki, Zanzibar, lai izvairītos no šķēršļiem,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieku Zanzibar jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dzīvnieku Zanzibar. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieku Zanzibar , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieku Zanzibar ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieku Zanzibar, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieku Zanzibar
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!