Bezmaksas Spēles

Ēšana Kukaiņi

Spēle dzīvnieki

Ēšana kukaiņi

Ēšana Kukaiņi Novērtējums: 5/10

Ēšana kukaiņi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir hameleons nepieciešams ēst kukaiņus. Lai spēlētu jums izmantot savu mēli, jums ir norādīt peli un noklikšķiniet uz kick mēli pret dzīvniekiem. Jums ir jābūt uzmanīgiem, jo jums ir tikai desmit reizes katrā līmenī. Nozvejas tik daudz bugs, kā jūs varat, lai izietu līmeni un uzvarēt spēli. Ir dažādi veidi, dzīvnieku, krāsu un izmēru, un katram ir atšķirīgs rezultāts. Nozvejas mušas un lapsenes un nopelnīt punktus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14275 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1318 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 600 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14275 reizes
Ēšana Kukaiņi

Šaušanas spēle.Hameleons ir ēst mušas. Lai sāktu spēli, kas jums jādara, nozvejojot mušas. Izmantot peli, kā kontroles, lai mērķētu un šautu spēli pret insektiem. Tev ir jāķer tik daudz bugs, lai iegūtu vairāk punktus. Kukaiņi lido uz nakti, un jums ir, lai pabeigtu, jo daudzi no viņiem. Jums ir desmit reizes ar mēles visos līmeņos.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ēšana Kukaiņi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Ēšana Kukaiņi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ēšana Kukaiņi , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Ēšana Kukaiņi ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ēšana Kukaiņi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ēšana Kukaiņi
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!