Bezmaksas Spēles

Krabju uzbrukums

Spēle dzīvnieki

Krabju uzbrukums

Krabju uzbrukums Novērtējums: 5/10

Krabju uzbrukums spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Krabji ir uzbrukt jūsu pils! Pietura pirms tās iznīcināt to un izdzīvot septiņas minūtes! norādījumus: izdarīt apli ap krabji. No centra uz leju tiesības dod zaļo apli. No centra uz leju kreisajā padara zilu apli. No centra uz augšu kreisajā padara baltu apli. No centra uz sākumu tiesības padara sarkanu apli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 13058 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1328 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 654 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 13058 reizes
Krabju uzbrukums

krabjus, pils, uzbrukums, pele, aplis, krāsas, krāsas,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Krabju uzbrukums jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Krabju uzbrukums. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Krabju uzbrukums , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Krabju uzbrukums ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Krabju uzbrukums, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Krabju uzbrukums
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!