Bezmaksas Spēles

Nesaprašana ir Kaķis

Spēle dzīvnieki

Nesaprašana ir kaķis

Nesaprašana ir Kaķis Novērtējums: 6/10

Nesaprašana ir kaķis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir darīt nesaprašana ir kaķis ar Ziemassvētku dāvanām. Jūs noklikšķiniet peles kreiso pogu, lai izvēlētos gabalus, un jūs pārvietojiet peli, lai pārvietotu gabalu. Kad jūs pielāgot 2 gabali, tie tiks automātiski koriģē.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7046 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2504 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 374 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7046 reizes
Nesaprašana ir Kaķis

Kaķu dzīvnieki, Ziemassvētku dāvanas, Garfield,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Nesaprašana ir Kaķis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Nesaprašana ir Kaķis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Nesaprašana ir Kaķis , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Nesaprašana ir Kaķis ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Nesaprašana ir Kaķis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Nesaprašana ir Kaķis
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136697
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!