Bezmaksas Spēles

Roachilicious

Spēle dzīvnieki

Roachilicious

Roachilicious Novērtējums: 5/10

Roachilicious spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

La Cucaracha (garām tarakāns) ir ļoti izsalcis, nepieciešams, lai palīdzētu viņai, lai atrastu pārtiku. Prātā indes atstātās mājas īpašnieks, lai nogalinātu ar rauda, ja La Cucaracha ēd ar indes pilieni viņa mirs. Uzturētu raudas! Izmantojiet peli pateikt tarakāns, kur vērsties, lai iegūtu pārtiku. Mēģiniet to izdarīt, cik drīz vien iespējams, un izvairītos no indīgu ēdienu. Savākt zaļš pilieni palielināt savu skaits leju laikā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15693 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1113 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 714 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15693 reizes
Roachilicious

rauda, barības, milti, inde,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Roachilicious jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Roachilicious. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Roachilicious , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Roachilicious ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Roachilicious, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Roachilicious
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!