Bezmaksas Spēles

aizsargs pīle

Spēle dzīvnieki

Aizsargs pīle

Aizsargs pīle Novērtējums: 6/10

Aizsargs pīle spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jau pīle ir nogalināt visus citplanētiešus. Jau drošības spēku vilcienā. Vilciens pārvadā baltas trušus. Ārvalstniekiem vēlas ēst balto truši. Tev ir ierocis, un jūs nošaut visus ārvalstniekiem, kas parādās debesīs uz medībām. Mērķis crosshairs un dzinumu pietiekami ilgi, lai šāviņš ierodas laikā, un nogalināt ienaidniekus. Šaušanas spēle, kur jums ir, lai pabeigtu visus ārvalstniekiem, pirms viņi ēd visi truši. Tu esi dzīvnieks aizsargs un ir misija, kas vilciena dzīvnieki sasniedz savu galamērķi droši.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 10516 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1800 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 358 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 10516 reizes
aizsargs pīle

Ārvalstniekiem mēģina sabojāt Lieldienu, nogalinot Lieldienu zaķus. Kā loceklis zaķa aizsardzības spēku, jums ir palīdzēt transportēt zaķi no pilsētas uz pilsētu, sniedzot Lieldienu olas, par īpašo zaķa aizsardzības spēku vilcienu, vienlaikus aizsargājot tos no šķebinošs ārvalstniekiem. Vienkārši atvašu ārvalstnieku un savāc powerups. Ja jūs atvašu pārāk daudz, un lielgabals pārkarst. Aizstāvēt savu zaķus no ārvalstniekiem! Ārvalstniekiem vēlaties sabojāt Lieldienu un nogalināt visus baltos zaķus. Kā loceklis aizsardzības spēkā trušu, jums ir veikt dzīvniekus no pilsētas uz pilsētu, lai sniegtu Lieldienu olas. Ceļošana speciāliem vilcienu aizsardzības spēku zaķi un ārvalstniekiem uzbruka visu laiku, lai pabarotu truši. Tavs uzdevums ir pasargāt tos no ārvalstniekiem, šaušana un iekasē papildu ieročus, kas parādās uz ekrāniem. Ja jūs atvašu pārāk, lielgabals pārkarst un jāgaida. Punktu un atvašu, lai izbeigtu visus ārvalstniekiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc aizsargs pīle jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc aizsargs pīle. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle aizsargs pīle , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle aizsargs pīle ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc aizsargs pīle, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

aizsargs pīle
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!