Bezmaksas Spēles

Aizstāvēt savu ligzdu

Spēle dzīvnieki

Aizstāvēt savu ligzdu

Aizstāvēt savu ligzdu Novērtējums: 5/10

Aizstāvēt savu ligzdu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jūs esat aizsardzības māte putns. Jūs nodot savas olas ligzdā un citi putni vēlas nozagt tos. Aizstāvēt savu ligzdu pret zilo putnu, kas vēlas iebrukt. Šaut kukurūzas, lai novērstu viņu no sasniedzot atņem ligzdu un olas. Jums ir prasmes, lai šautu citiem putniem, pirms tie sasniedz ligzdu. Jums ir point peli virzienā jūs saņemsiet katru putnu un šaut, noklikšķinot peli. Ja kukurūzas sasniedz putns, kas uzbruktu jūsu ligzdu. Aizsargāt jūsu olas šajā jautrajā spēlē putnu zagļiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 10910 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1768 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 716 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 10910 reizes
Aizstāvēt savu ligzdu

Savvaļas putniem. Sieviete apelsīnu putns ir noteikts olas ligzdā. Blue putni ir zagļi, kuri vēlas nozagt olas bērnu. Jums ir, lai aizsargātu savu sēklu kukurūzas šaušanas citus putnus. Jums ir jābūt uzmanīgiem par zagļiem, kuri skatās jūsu nākotnes bērnu. Mežā ir liels pastu, kurā ir šo putnu ligzdu ar olām. Šāvēja par putniem nesasniedz to, kur olas. Pārliecināts, ka jums ir jautri, ja jums ir pietiekami daudz prasmes ar kursoru, lai mērķētu un šautu. Attur zagļiem un aizsargāt to, kas ir jūsu rokās.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Aizstāvēt savu ligzdu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Aizstāvēt savu ligzdu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Aizstāvēt savu ligzdu , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Aizstāvēt savu ligzdu ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Aizstāvēt savu ligzdu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Aizstāvēt savu ligzdu
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!