Bezmaksas Spēles

Basketbols ar degunradžiem

Spēle dzīvnieki

Basketbols ar degunradžiem

Basketbols ar degunradžiem Novērtējums: 5/10

Basketbols ar degunradžiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē jums irdegunradzis spēlē basketbolu. Liels spēlētājs. Jums ir, lai saņemtu score tik daudz grozi 30 sekundes. Lai atskaņotu, peles kustība tiek izmantots, lai pārvietotu degunradzis un kreiso pogu, lai atvašu bumbu. Visi rhinos aizpildīt konkurences apstākļus, piemēram, visvairāk jautru, skaļu un dzīvīgu sabiedrību labāku. Spēlētājam ir celt bumbu uz tiesu, lai iegūtu iegūt bumbu caur hoop. Pārvietot dzīvnieku un dara to lēkt uz bumbu, lai sasniegtu nepieciešamo augstumu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 12755 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1549 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 288 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 12755 reizes
Basketbols ar degunradžiem

Spēlē basketbolists ar degunradža. Jums ir kontrolēt šo dzīvnieku, kas pārvietojas pa ekrānu, ar bumbu. Tas ir, lai padarītu šo pot uz grīdas nokļūt uz grozu. Jums ir lēkt un planēt par bumbu, lai sasniegtu augstumu, kas nepieciešama, lai piliens, lai iet cauri. Izskatās citiem dzīvniekiem mudina atskaņotājs ar saviem lēcieniem un troksni. Versija basketbola spēle tiešsaistē, bet jūsu attēlu vairāk jautrības. Liels, lempīgs dzīvnieki praktizē sarežģītu un grūti sportu. Grūtības līmenis ir augsts, jums ir nepieciešams visu savu koordināciju.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Basketbols ar degunradžiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Basketbols ar degunradžiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Basketbols ar degunradžiem , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Basketbols ar degunradžiem ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Basketbols ar degunradžiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Basketbols ar degunradžiem
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204247
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136559
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80542
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!