Bezmaksas Spēles

Blakts

Spēle dzīvnieki

Blakts

Blakts Novērtējums: 5/10

Blakts spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jums ir zirnekļa un jums ir aizstāvēt savu teritoriju pret visām kļūdām, kas ir ēšanas jūsu mājas, koka uz koku. Jums ir, lai saglabātu kokus jūs saņemsiet ēst! Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos pa ekrānu, un starpdevējs šaut bugs. Nav atvašu kokus, kas jāizdara mazāka. Jums ir nogalināt visus bugs, cik vien iespējams, pirms visus kokus jūsu mājā ēst.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9976 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2206 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 306 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9976 reizes
Blakts

Spēle nonāvēšanas bugs. Jums ir zirneklis, kas ir nepieciešams, lai aizsargātu savu teritoriju, ka visa koka uz koku bugs ēd. Jums ir atvašu nogalināt visus dzīvniekus, kas parādās uz ekrāna. Jūs varat pārvietot savu mīluli pa ekrānu visos virzienos. Šaut, lai nogalinātu bugs. Katru reizi, kad jūs saņemsiet atgādnes resursus un vairāk ienaidniekiem, kas darbojas visā ekrānā. Mērķētu un šautu ar precizitāti pirms badā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Blakts jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Blakts. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Blakts , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Blakts ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Blakts, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Blakts
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!