Bezmaksas Spēles

Valkā Kaķis

Spēle dzīvnieki

Valkā kaķis

Valkā Kaķis Novērtējums: 6/10

Valkā kaķis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vai Jums patīk dzīvnieki? Vai jums patīk kaķi? Šajā spēlē jums ir kleita kaķis. Jums ir skapis pilns ar drēbēm, ka jūs varat izmantot, lai pelnītu kostīms par jūsu pet. Mērci mājdzīvnieki ir custom, ka vienmēr, kad ir daudz visā pasaulē. Dzīvnieku mīļotāji vēlēsies savu skaisto mājdzīvniekus, kad viņi iet ārā. Šajā spēlē jums ir bikses, kurpes, svārki, cepures, auskari, kaklarotas un pat kaklasaites, lai mati uz jūsu kaķis.Oriģināls modes spēle jautri visu vecumu. Vai esat kādreiz kleita jūsu kaķis drēbes personu?

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 47385 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 331 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 3480 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 47385 reizes
Valkā Kaķis

Saģērbt šo skaisto kaķēns un padarīt viņu skaistāku par visām savām draudzenēm. Liels skapis apģērba vienību ir gaida, lai jūs varētu izveidot unikālu tērpu jūsu kaķis. Jums ir bezgalīgas iespējas, izmantojot visus elementus, kas pieejami jums kostīms. Ir īpaša apģērbu kaķiem. Jūs varat likt cepuri, svārki, bikses, kurpes, kaklarota, auskari vai šalli. Apģērbs cilvēki, kas pielāgoti fit labi uz dzīvnieku. Kaķi ir pedantisks, tāpēc, ka viņai patīk jums izveidot īpašu apģērbs par viņas. Padarīt ka kaķis ir dzīvnieks visvairāk skaists.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Valkā Kaķis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Valkā Kaķis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Valkā Kaķis , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Valkā Kaķis ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Valkā Kaķis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Valkā Kaķis
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!