Bezmaksas Spēles

Dodo Medības

Spēle dzīvnieki

Dodo medības

Dodo Medības Novērtējums: 7/10

Dodo medības spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, viss, kas jums jādara, ir uzņemt pie dodos. , Kuras mērķis ir vissvarīgākā daļa no spēles, un jūs varat šaut, noklikšķinot peles kreiso pogu. Jābūt uzmanīgiem, lai atkritumu savu lodes, jo jūs tikai iegūt 5 kadriem kārtā. Jūs redzēsiet bullet indikators kreisajā apakšējā ekrāna daļā. Šaušanas dodos bez trūkst būs nopelnīt jums rezultātu reizinātājs. Lielāks reizinātājs, ātrāk jūs plaukts up punktiem. Lai sasniegtu dodo jūs garām, jūs saņemsiet X, un jūs, protams, nevēlaties tērēt šos. Ja jums 6, spēle ir beigusies.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5538 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3617 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5538 reizes
Dodo Medības

Pēc spēles beigām jūs varat ievadīt savu vārdu, un jūs redzēsiet, kur jūs stāvēt pret visām pārējām dodo medniekiem. Ja spēle ir nedarbojas tik gludi, kā jūs vēlaties, jūs varat mainīt kvalitātes uzstādījumus, noklikšķinot uz Q vēstuli augšējā kreisajā stūrī, vai nospiežot Q taustiņu uz jūsu klaviatūras. Palielināt savu rezultātu, trāpot visus dodos pēc kārtas, bez trūkstošo jebkuru no tiem. Tad dodos virzienā mainīsies pēkšņi, lai saglabātu acu par to kustību. Dodos var aiziet aiz mākoņiem un citiem šķēršļiem, tāpēc pārliecinieties, ka jūs zināt, kur viņi ir. Gada ārprātīgs grūtības, jums ir tikai viens shot katram muļķis, tāpēc jābūt uzmanīgiem, lai atkritumu munīciju.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dodo Medības jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dodo Medības. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dodo Medības , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dodo Medības ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dodo Medības, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dodo Medības
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!