Bezmaksas Spēles

Dzīvnieku kartes

Spēle dzīvnieki

Dzīvnieku kartes

Dzīvnieku kartes Novērtējums: 6/10

Dzīvnieku kartes spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Dzīvnieki slēpjas. Ir grupa no burtiem, kas ir pagriezts. Jums ir jāatrod pāris kartes, kas ir tāds pats dzīvnieku atpaliek. Noklikšķiniet peli uz divām kārtīm, lai apgriezties. Ja tie ir tie paši dzīvnieks abas degustācijas tiek noņemts. Ja tie ir atšķirīgi atkal pagrieziena. Jums ir mēģināt nevis atstāt jebkuru vēstuli uz ekrāna, tad jums ir uzvarējis. Dzīvnieki spēlēt kopā ar jums, lāči, suņi, kaķi, truši, pērtiķi un vairāk. Pēc spēles beigām jums pateiks stats savu spēli, pār citiem spēlētājiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17841 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1066 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 806 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17841 reizes
Dzīvnieku kartes

Medījamie dzīvnieki, kuri ir pāriem aiz burtiem, kas parādās. Jums ir atrast pāriem, kas ir tāds pats dzīvnieks no aizmugures. Jums ir nepieciešams visu savu koncentrāciju un atmiņu, lai beat šo spēli. Tas ir klasisks spēle atmiņas. Jo viegli spēles versijā bērni var spēlēt tur ir tikai četri pāri dzīvniekiem. Tas ir spēle piemērota visu vecumu. Jaukākais mājdzīvnieki spēlēties ar bērniem. Cik laba ir jūsu atmiņa? Jūs esat dodas uz nepieciešamību iegaumēt katram no skaitļiem. Izvēlieties karšu skaitu, lai sāktu un aktivizēt jūsu smadzenes.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieku kartes jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dzīvnieku kartes. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieku kartes , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieku kartes ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieku kartes, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieku kartes
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!