Bezmaksas Spēles

Dzīvnieku Viktorīna

Spēle dzīvnieki

Dzīvnieku viktorīna

Dzīvnieku Viktorīna Novērtējums: 6/10

Dzīvnieku viktorīna spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli ļoti draudzīgi dzīvnieki gaida tevi. Šis bezmaksas spēle sastāv no konkurence ar vairākiem testiem, kur jums ir jābūt veikls izmantojot datora peli. Jums ir jābūt labs mērķis, un ir ātri klikšķināšana. Instrukcijas parādās katrā testā jūsu izvēlētajā valodā, pirms sākat spēlēt. Ir jautri ar šo glītu dzīvniekiem un iztur testus viņi jums.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8110 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2565 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 48 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8110 reizes
Dzīvnieku Viktorīna

Dzīvnieki Konkurss gudrs un burvīgs. Jūs redzēsiet daudz lāču un truši, visu krāsu, stilu un jautri bērnu. Pabeigt visus līmeņus pēc iespējas īsākā laikā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieku Viktorīna jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Dzīvnieku Viktorīna. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieku Viktorīna , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieku Viktorīna ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieku Viktorīna, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieku Viktorīna
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204110
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136444
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80399
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!