Bezmaksas Spēles

Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu

Spēle dzīvnieki

Ēšana apelsīni, piena un kokosriekstu

Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu Novērtējums: 5/10

Ēšana apelsīni, piena un kokosriekstu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē jums ir ēst apelsīnus, kokosrieksti un glāzes piena, lai nopelnītu punktus laikā 2 minūtes un izvairoties no ienaidniekiem. Jūs izmantojiet bulttaustiņus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15431 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1135 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 670 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15431 reizes
Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu

Tropu augļi, Vidusjūras augļi, zīdītājs dzīvniekiem,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ēšana Apelsīni, Piena un Kokosriekstu
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!