Bezmaksas Spēles

trusis vs pirkstiem

Spēle dzīvnieki

Trusis vs pirkstiem

Trusis vs pirkstiem Novērtējums: 5/10

Trusis vs pirkstiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Galvenais mērķis šajā spēlē ir šaut un novērst pirkstiem. Mutanti pirksti iet lekt uzbrukt jums, jums ir jābūt ātri un nošaut viņus. Katrā līmenī ienaidnieki būs grūtāk nogalināt. Pirms sākt spēli, jūs varat izvēlēties grūtības pakāpi. Staigāt, izmantojot bulttaustiņus vai burtu W (uz augšu), S (uz leju), A (pa kreisi) un D (pa labi). Šaut jums ir mērķis ar peli un noklikšķiniet uz kreiso pogu. Neļaujiet šo liela armija pirkstu galu galā ar jums, un ir jautri ar šo drosmīgs trusis!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 12448 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1737 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 484 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 12448 reizes
trusis vs pirkstiem

Šī spēle ir nedaudz atšķiras no citiem dzīvniekiem vai šaušanas spēles. Jūs varat iegādāties dažādus ieročus, piemēram, mīnu, sprāgstvielu un bumbas. Šis tiešsaistes spēle ir noteikts miniatūru pasaulē, kur ikdienas priekšmeti ir daļa no pilsētas. Trusis ir nogalināt pirkstiem. Jums ir kontrolēt trusi ar lielu veiklību, lai novērstu pirkstus un citiem ienaidniekiem jūs noņemt veselību. Ja veselība savu raksturu ir beidzies, tā arī beidzas spēli. Darboties, kamēr šaušana lodes tā, lai pirksti neatstāj nedzīvs.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc trusis vs pirkstiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc trusis vs pirkstiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle trusis vs pirkstiem , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle trusis vs pirkstiem ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc trusis vs pirkstiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

trusis vs pirkstiem
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!