Bezmaksas Spēles

Kāmis Bumbu

Spēle dzīvnieki

Kāmis bumbu

Kāmis Bumbu Novērtējums: 6/10

Kāmis bumbu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Harijs bija bauda mazliet ap dārzu staigāt savā kāmju bumbu, bet tagad ļauno kaķis ir viņu notverto un kļūst viņa nekaunīgie kalpi uzbrukt! Vai jums Harijs droši caur beigām? Lēkt uz augšu no ienaidniekiem uz skvoša tos, un darīt to visu no tām, lai saņemtu kodu, lai atvērtu slēdzeni un saņemt uz nākamo līmeni. Ja Harijs iztek no enerģijas, tas ir spēle vairāk, tāpēc meklējiet pārtikas to aizstāt. Izmantojiet karti, lai atrastu slikti puiši un pārtiku. Jums punktus par nogalināšanu bad guys, veselīgs uz augšu Mušmire un blīkšķis kuģa pakaļgals. Tu zaudē punktus drupināšanas iekārtas un izmantot pārtiku.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6455 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3279 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 24 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6455 reizes
Kāmis Bumbu

Šie kāmji ir ļoti glītu grauzēji, kuri visi domā viņi ir smieklīgi. Kāmju spēle ar kuru jums būs daudz jautrības, ne tikai ar spēli, bet ar glītu kāmjiem arī.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Kāmis Bumbu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Kāmis Bumbu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Kāmis Bumbu , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Kāmis Bumbu ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Kāmis Bumbu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Kāmis Bumbu
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!