Bezmaksas Spēles

Kukainis Karš

Spēle dzīvnieki

Kukainis karš

Kukainis Karš Novērtējums: 5/10

Kukainis karš spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Bezmaksas tiešsaistes spēle, kurā jums ir cīnīties pret citu koloniju kukainis, lai kontrolētu pieejamo ligzdu. Sūtiet savu kāpuri uz tukšiem ligzdām, un izplatīt savas vienības, un tad uz ligzdu aizņem ienaidnieks kontrolēt visu ligzdu. Jums ir jāiet pārvietojas jūsu kāpuri ir ligzdas visvairāk tiem, kam nepieciešams vairāk karavīru, īpaši jaunās ligzdas, kas attēlo. Kukainis karš gaida šajā fleš spēlē.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8536 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2390 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 120 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8536 reizes
Kukainis Karš

Šī spēle sajauc kukainis ar uzvara un stratēģija spēles, ar ļoti vienkāršu spēli spēlēt, bet diezgan interesants. Ātri skudras, vaboles spēcīgi, visi cīnās šo karu ar kukainis.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Kukainis Karš jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Kukainis Karš. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Kukainis Karš , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Kukainis Karš ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Kukainis Karš, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Kukainis Karš
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136697
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!