Bezmaksas Spēles

Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem

Spēle dzīvnieki

Madžongs ar dzīvnieku attēliem

Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem Novērtējums: 4/10

Madžongs ar dzīvnieku attēliem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šīs spēles mērķis ir padarīt pāriem flīzes ar tādu pašu dzīvnieku. Lai sāktu, jums ir jāizvēlas divi flīzes, kas nav gasping pie sāniem. Ja jūs nevarat izvēlēties flīzes, tas ir tāpēc, ka tas ir bloķēts kaut kur. Kad jūs izvēlaties diviem atbilstošas ​​flīzes, tie izzūd. Vairums pāru izvēloties divas kārtis ar pašu attēlu. Tomēr jebkura augļu vai ziedu izzūd ar jebkuru citu augļu vai ziedu, attiecīgi, bez tieši tāds pats. Noņemt visus flīzes no kuģa, un jūs uzvarēt.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 29970 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 615 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 2496 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 29970 reizes
Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem

Flash spēle dzīvnieku kārtis, lai padarītu pārus identisku vai augļu ziediem un dzīvniekiem. Lai sāktu, jums ir jāizvēlas divi flīzes, kas nav gasps no labi vai pa kreisi. Lai veicas! Jums ir jāiet likvidēt visus dzīvniekus no klāja pieņemšanā pazūd, ir līdzīgi.Tradicionālā spēle pielāgots attēliem dzīvniekiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Madžongs ar Dzīvnieku Attēliem
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!