Bezmaksas Spēles

Matu bumbas

Spēle dzīvnieki

Matu bumbas

Matu bumbas Novērtējums: 10/10

Matu bumbas spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Dažiem dzīvniekiem formas, matu bumbiņas krāsas ieņemt savu teritoriju, jums ir roll tos, lai saņemtu viņiem off savu mauriņu. Padarīt matu lodīšu gultņi virzienā un hit otra atstāt tikai viens. Bumbiņas rotē vienā virzienā, un jums ir, lai saņemtu tā, ka tikai viens. Tas ir vienkārši spēle prasmes, lai visi bērni var spēlēt. Tas ir viegli un jautri. Funny matu bumbas krāsas ir uz zemes, un ir mest tos visus out. Pārliecināts, ka jūs saņemsiet, un labi pavadīt laiku kopā ar to.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6128 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3523 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 8 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6128 reizes
Matu bumbas

Pārvietojiet bumbiņas matu krāsas lauka pazust. Jums ir pārspēt viens otru, lai roll un pie ekrāna. Zeme ir šaha ar kvadrātu un pārvietoties tikai vienā virzienā. Hits krāsainu bumbu, lai ieslēgtu un atstāt laukumu. Katrs no viņiem ir dažādu krāsu, piemēram, sarkana, zila, violeta un zaļa. Ja ir trieciens, ieņem vietu blakus otram un nākamo.Spēle prasmes, jautri un izklaides, lai būtu labs laiks. Mazliet Intelektuālā izaicinājums sekot virzienā katrā no mazo pūkains dzīvniekiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Matu bumbas jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Matu bumbas. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Matu bumbas , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Matu bumbas ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Matu bumbas, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Matu bumbas
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!