Bezmaksas Spēles

mērkaķis rase

Spēle dzīvnieki

Mērkaķis rase

Mērkaķis rase Novērtējums: 6/10

Mērkaķis rase spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

spēlē pret pulksteņa banānu domuzīme kur jūs rases laiks finiša līniju. Atklājiet īsceļus un jaunas prasmes, lai uzlabotu savu sniegumu. Izpildiet banānu taka uzvarēt pret pulksteni, un kapteinis sienas lekšanu. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotu. Par mērkaķis var pārvietoties gaisa (bet tas ir grūtāk). Padariet savu ceļu uz lielgabala lode, savāc tik daudz banānu, varat gar ceļu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14892 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1176 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1298 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14892 reizes
mērkaķis rase

mērkaķis, banānu, rases, platformas,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc mērkaķis rase jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc mērkaķis rase. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle mērkaķis rase , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle mērkaķis rase ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc mērkaķis rase, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

mērkaķis rase
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204281
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136579
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80564
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!