Bezmaksas Spēles

Migrējošie Putni

Spēle dzīvnieki

Migrējošie putni

Migrējošie Putni Novērtējums: 8/10

Migrējošie putni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī ir spēle par ganāmpulka migrējošo putnu zaudēto laiku. Lidojot mājup, ganāmpulka strays no kursa stāšanās Bermudu trijstūri. Pēkšņi, putni ierauta virpulī, ierindojusi ar wormhole, un zaudēja laiku. Kā spēlētāju tika virzīts multi-nodaļā stāsta, viņi atrod paši zaudēja vietās, piemēram, ledus laikmeta laikā gala meteoru dušu kas nogalināja dinozaurus, ka post-apocalyptic nākotnē, kur cilvēks ir iedobtas pret mašīnu, hellscape augstās plūdmaiņas no rūpniecības laikmeta, kur ogļu dedzināšana dzirnavas izdeldētu sauli, Ķīnu laikā Han dinastijas un uguņošanas Adventa mitoloģisks vecums Senās Grieķijas un pat rietumu frontē Pirmā pasaules kara One kur sprādzieni ar sinepju gāzi un suņu cīņas lidmašīnām veiktu tas gandrīz neiespējami, lai saglabātu pārvadātāja baloži peld virs kaujas lauka. Tas ir atkarīgs no jums, lai izmantotu savas zināšanas par ganāmpulka, lai virzītu savu putnu droši mājo tuksnesī mūsdienu Kanādā. Pārvietojiet peli, lai vadītu savu ganāmpulku prom no lidmašīnas, vētras, indes un citu nāvīga šķēršļiem. Klikšķini peli, lai mainītu jūsu saimes vadonis. Nospiediet atstarpes taustiņu, lai apturētu spēli. Tērēt prasmes punktus par pielāgojumiem attiecībā uz dažādām putnu sugām. Pielāgot jūsu saimes uzvedību, mainot knābāšanu rīkojumu. Ir blastu!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6518 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3121 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 42 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6518 reizes
Migrējošie Putni

Šajā spēlē, putnu migrācija ir daudz ko darīt. Putns migrācija ir regulāra sezonas brauciens pa daudzu sugu putniem. Tomēr, spēle veids varētu būt izdzīvošanas. Galvenais mērķis šiem izdzīvošanas spēles ir tikai palikt dzīvs, sakaujot pretiniekus vai atrisinātu puzles var būt gadījuma raksturs. Daži galvenie elementi ir resursu saglabāšana (veselības un munīcijas, piemēram), naidīgu vidi (parasti pēc apocalyptic vai pārdabisks).

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Migrējošie Putni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Migrējošie Putni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Migrējošie Putni , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Migrējošie Putni ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Migrējošie Putni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Migrējošie Putni
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!