Bezmaksas Spēles

Nogalināt Gliemeži

Spēle dzīvnieki

Nogalināt gliemeži

Nogalināt Gliemeži Novērtējums: 8/10

Nogalināt gliemeži spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Gliemeži vēlas ēst jūsu augļus! Desmitiem vīngliemežu iebrukt lauku augļu audzēšanai ēst savu labāko augļus, jums ir aizstāvēt sevi. Izmantot šos ieročus Jūsu rīcībā ir boksa cimdi un čemodāni, lai sasniegtu gliemežiem un neļauj pārvietoties līdz pārtiku. Stādot augus ka gliemeži uzbrukt. Spēle ir spēlēta ar peli pārsteidzoša ar ieročiem Jūsu rīcībā. Mēģiniet nevis sasniedzot savu augļus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9068 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2273 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 80 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9068 reizes
Nogalināt Gliemeži

Spēle kaitēkļu apkarošana, ir augļu dārzs, jums ir, lai aizsargātu gliemeži, kas cenšas ēst jūsu augi un augļi. Jums jābūt novērstu rāpuļu sasniegt savu pārtiku hitting tos ar jūsu rīcībā ieroču nesasniedz savu mērķi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Nogalināt Gliemeži jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Nogalināt Gliemeži. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Nogalināt Gliemeži , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Nogalināt Gliemeži ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Nogalināt Gliemeži, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Nogalināt Gliemeži
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!