Bezmaksas Spēles

peld cūka

Spēle dzīvnieki

Peld cūka

Peld cūka Novērtējums: 10/10

Peld cūka spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jums ir, lai palīdzētu maz cūku, kurš grib lidot pa gaisu. Jums ir iegādāties pie veikala spārniem un lidojuma uzlabojumus ilgāk. Savākt visus ābolus un augļi atrast, lai pirktu uzlabojumus un lidot augstākas nekā jebkad. Izvairieties peld ar vistas un negaisa mākoņi.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5304 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3669 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5304 reizes
peld cūka

Izaicinājums, kurā jums ir jāpalīdz maz cūku, kas lido debesīs. Vāc zvaigznes, augļus un viss jums atrast debesīs, lai iegādātos uzlabojumus veikala grīdas uz raksturu. Izvairieties peld ar vistas un negaisa mākoņi, kas padarīs jūs zaudējat spēli.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc peld cūka jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc peld cūka. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle peld cūka , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle peld cūka ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc peld cūka, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

peld cūka
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!