Bezmaksas Spēles

piedzīvojumu govs

Spēle dzīvnieki

Piedzīvojumu govs

Piedzīvojumu govs Novērtējums: 5/10

Piedzīvojumu govs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Tas ir patiešām jautri spēle, kur jums ir šā govs. Palīdzība viņai iegūt daudz piena! Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos un starpdevējs lidot un saglabāt savu bilanci.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 29253 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 589 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1520 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 29253 reizes
piedzīvojumu govs

govs, piedzīvojumu, piedzīvojumu, jautras, spēle,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc piedzīvojumu govs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc piedzīvojumu govs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle piedzīvojumu govs , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle piedzīvojumu govs ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc piedzīvojumu govs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

piedzīvojumu govs
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!