Bezmaksas Spēles

Run Dino, palaist

Spēle dzīvnieki

Run dino, palaist

Run Dino, palaist Novērtējums: 6/10

Run dino, palaist spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Varbūt nav spēle, kas piesaista uzmanību ar savu grafiku, kas atgādina video spēles no 80, bet Run Dino, palaist ir ievērojams ātrums jūs vadīt dinozaurs Jurassic katastrofa. Jūs varat pielāgot savu dinozaurs, un jūs galā ar bultām, vienkārši aicinām jūs spēlēt, un jūs vienkārši atklāt pārdabisks spējas, kas ir šo dinozauru, varbūt adrenalīnu pirms tūlītējas nāves padarīt lēkt, lidot, palaist Fashion tā dara. Pasteidzieties iziet ekrānu pirms lielās meteorīta krišanas un iznīcināt jūsu pasauli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5067 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3679 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 22 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5067 reizes
Run Dino, palaist

Ir pierādījuši adrenalīna ātrumu šīm spēlēm, jūs love to, kā viņi spēlē, kā viņi palaistu dinozauru, savu ceļu lekt. No astoņdesmito grafikas atsver kustības ātrums. Sargieties bedrēs, kur var nomest dinozaurs, un ka viņš mirs apglabāja krītoši akmeņi, uz kuriem meteorītu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Run Dino, palaist jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Run Dino, palaist. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Run Dino, palaist , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Run Dino, palaist ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Run Dino, palaist, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Run Dino, palaist
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!