Bezmaksas Spēles

Rūpējas par Roņi

Spēle dzīvnieki

Rūpējas par roņi

Rūpējas par Roņi Novērtējums: 8/10

Rūpējas par roņi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli jums ir rūpēties par glītu roņi. Tas ir reti, lai būtu roņi kā pet, šajā fleš spēlē, jūs varat piedzīvot. Kontrolēt datora peli, jums ir tīrīt to, izmantojot otu, šļūteni un dvieli, arī barības un kleitu viņas augšu. Sekojiet norādījumiem uz aprūpētāju par to, ko darīt jebkurā laikā un Jums ir veikls un laimīgu roņi. Kad pabeigts jūs redzēsiet izskatu jūsu roņi, un redzēt rezultātu, kas dod savu aprūpes speciālistu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9094 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2140 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 92 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9094 reizes
Rūpējas par Roņi

Roņi nepieciešams daudz aprūpes, un ir ļoti delikāts, tāpēc labākā vieta tas var dzīvot brīvībā, vai zooloģiskajos dārzos, jo viņiem tie nodrošina biotopu pazīmes, ka roņi nepieciešams. Turklāt, ir daudz triku mācīšanās jautri un spēlēt ar saviem treneriem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Rūpējas par Roņi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Rūpējas par Roņi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Rūpējas par Roņi , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Rūpējas par Roņi ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Rūpējas par Roņi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Rūpējas par Roņi
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204281
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136579
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80564
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!