Bezmaksas Spēles

Savākt Burkānu

Spēle dzīvnieki

Savākt burkānu

Savākt Burkānu Novērtējums: 6/10

Savākt burkānu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir par ļoti jutīgu trusis, kas ir, lai saņemtu visus burkānus no mīnu lauku. Kā īpašie spējas ir atklāt mīnas ar savu radaru. Izmantojiet to, lai izvairītos no raktuvēm un ienaidniekiem. Esi ātrs, gudrs un laimīgs, lai saņemtu visas zelta medaļas pieejams. WASD vai bultas vai peles virzīs zaķi. Turiet starpdevējs mērķi, atbrīvot starpdevējs mest burkānus. Turiet Crtl, lai mērķētu, atbrīvot Ctrl, lai šautu (jums ir nepieciešama īpašas brilles, kas ir tā).

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6952 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3002 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 22 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6952 reizes
Savākt Burkānu

Truši ir mazas zīdītāji atrodams daudz pasaules daļās. Truši dzīvo grupās, un to dzīvotnes ietver pļavas, meži, meži, pļavas, tuksneši un mitrājus. Trušu garas ausis (kas var būt vairāk nekā 10 cm) ir iespējams, lai konstatētu plēsoņām.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Savākt Burkānu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Savākt Burkānu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Savākt Burkānu , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Savākt Burkānu ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Savākt Burkānu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Savākt Burkānu
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!